Je weg vinden en blijven vinden, dat doe je bij APK Group
Maak kennis met Nicky: ooit medewerker projectadministratie, vandaag calculator bij de studiedienst. Ze begon in 2011 haar carrière bij APK Drilling als medewerker projectadministratie, maar na 13 jaar in de stiel voelde ze de drang om haar horizon te verbreden.
“Ik had eerder aan mijn leidinggevende aangegeven dat ik op zoek was naar een nieuwe uitdaging”, vertelt Nicky. “Hij geloofde dat de studiedienst een goede match voor me zou zijn en dus heb ik mijn kans gegrepen. Nu ben ik er aan de slag als calculator, waar ik offertes opmaak voor onze boringen. Die job brengt heel wat verantwoordelijkheid met zich mee, want een foutje in je berekening kan zware gevolgen hebben voor onze inkomsten. Maar die druk motiveert me ook wel om mijn nieuwe job volledig onder de knie te krijgen.”
En dat lukt intussen aardig, ook dankzij de hulp van haar mede-APK’ers. “Heb ik een technische vraag, dan kan ik altijd terecht bij mijn collega’s, zowel op kantoor als op de werf. Ik ga elke dag werken met collega’s die het even goed met mij menen als ik met hen en dat is echt een cadeau als je wil bijleren.”
Voor startende APK’ers heeft Nicky dan ook een gouden tip: “Bij APK Group krijg je echt de vrijheid om je job tot in de puntjes te leren. Neem dus ook je tijd om dat te doen. Elke werf, elke situatie biedt een nieuwe kans om te groeien, maak daar dus gerust gebruik van!”

